Videoblogi

ERLi videoblogi: Elusama Elukeskkonna Poole #6

Seekord puudutame teemasid nagu kodanikeühenduste päring Euroopa Komisjonile seoses õlitehastega, süsiniku püüdmine ja kasutamine, õiglane üleminek, COP26, igikeltsast välja sulavad üllatused, maaelu ja muidugi Madise sotsiaalmeedia uus kaanepilt.

ERLi videoblogi: Elusama Elukeskkonna Poole #5

Seekordses episoodis räägivad Madis ja Henri maalekolimisest, kliimakaebuse reaktsioonidest, “ebaloogilistest” keskkonnatasudest, Costa Ricast, tuleviku ja mineviku keskkonnakaitsest, lihttehnoloogiast, linnade laienemisest, raha printimisest, tasaarengust ja koroona-teletupsudest.

ERLi videoblogi: Elusama Elukeskkonna Poole #4

Henri ja Madis lahkamas nädala keskkonnateemasid. Seekord fookuses Eesti esimene kliimakaebus ja poliitikute reaktsioonid, veelkord film Planet of the Humans, üraskid ja looduse reklaamimine.

ERLi videoblogi: Elusama Elukeskkonna Poole #3

Videoblogis räägitakse õlitehastest, koroonakriisi tulevikumõjudest ja filmist "Planet of the Humans".

ERLi videoblogi: Elusama Elukeskkonna Poole #2

Seekordsed teemad on CO2 kaubandus, müstiline põlevkivi, tasaareng, koroona-järgne narratiivide sõda ja virtuaalne kultuurinurk.

ERLi videoblogi: Elusama Elukeskkonna Poole #1

Lükkame käima Eesti Rohelise Liikumise video-blogi! Kuigi tundub, et maailm on pandud pausile, toimub taustal ikkagi keskkonnakaitse edasi. Selle muredest ja rõõmudest vestlevad ERLi projektijuhi Henri ja huvikaitse ekspert Madis. Seekordseteks teemadeks koroonakriis, süsteemimuutus, kliima-aktivism ja ise toidu kasvatamine.