Uudised

Rahvusvaheline ökoväljakutse alustab!

11:52 04. oktoober 2017

Eesti Roheline Liikumine kutsub oktoobris liituma rahvusvahelise ökoväljakutsega. Tegu on 2-nädalase kampaaniaga, mille eesmärgiks on innustada inimesi muutma oma harjumusi keskkonnahoidlikumaks. Ökoväljakutse algab juba nädala aja pärast ja toimub 11.-21. oktoobril. Osalemiseks on vajalik inglise keele oskus.

Meie usume, et väiksed teod viivad üheskoos suurte muutusteni. Anna ka sina oma panus keskkonna heaks. Ühine ökoväljakutsega ning muuda kahe nädala jooksul vähemalt ühte oma harjumust. See on lõbus mõõduvõtt iseenda ja teistega, kus võid võita ka auhindu.

KUIDAS OSA VÕTTA?

1. Registreeru väljakutseks osalejaks aadressil https://2017.ecochallenge.org/users/join ja vali enda tiimiks „Go Green Estonia“ (see on Rohelise Liikumise poolt loodud grupp eestlastele).

2. Vali endale meelepärane teema ja sellega seotud väljakutsed, mida sa 2 nädala jooksul tegema hakkad. Soovitame valida vähemalt 3 igapäevast väljakutset. Lisaks saad valida ka ühekordseid ülesandeid.

3. Tegutse ja jäta jälg maha - jaga oma lugu ja kogemusi ökoväljakutse kodulehel. Sest nii kogume Eesti tiimile lisapunkte.

4. Jälgi kogukondlikku mõju: koos suudame me rohkem, sul on võimalik jälgida reaalseid tulemusi: mitu liitrit vett säästsime, mitu minutit väljas veetsime, mitu puud hoidsime kokku jpm.


Ökoväljakutset korraldab USAs tegutsev keskkonnaorganisatsioon Northwest Earth Institute. Osalemine on tasuta ja kõigile avatud. Küsimuste korral kirjuta meriliisroheline.ee

Soovi korral võid liituda ka Facebooki üritusega, sinna postitame ökoväljakutse kohta kõige värksemat eesti keelset infot: https://www.facebook.com/events/883370505164579/


Kas oled väljakutseks valmis?