Sündmused

Kuidas panna suve- ja sügisvärvid talveks purki?

neljapäev
14.
september
Kell 18:00
Asukoht: Lille 10, Tartu,

Sügiseste hoidiste hooaeg on kätte jõudnud, sahvrid on täis köögivilju ja seeni ning köökides käib sagimine ümber auravate pottide! Kui oled hoidiste-guru, alles algaja, kellele meeldivad kodused hõrgutised, või lihtsalt huviline, kes sooviks kohalikku toitu tarbides oma ökojalajälge vähendada, siis oled oodatud selle sügise esimesele Rohelise Tee Õhtule, kus hoidiste põnevast maailmast räägib Katrin Tammjärv (Toorin OÜ).

Vastuse saab muuhulgas sellistele küsimustele nagu "Kuidas kogu tooraine hoidistes ära kasutada? Milliste marjade millistes osades paiknevad erinevad vitamiinid ja kuidas neid võimalikult hästi hoidises säilitada? Millised on erinevate hoidiste pakendite eelised? Mida saab teha muraka tupplehtedest? Aga angervaksast? Milliseid maasikataimi järgmiseks hooajaks istutada? Kuidas kukeseeni kuivatada?" jne.

Üritus on tasuta! Nagu ikka, pakume kosutavat teed ning küpsiseid, aga seekord saab lisaks veel suu moosiseks teha! Võta sõber kaasa ja tule kuulama ning enda kogemustest rääkima.

NB! Seekordne Rohelise Tee Õhtu toimub Loodusmaja teisel korrusel. Kuna ruum on tavapärasest väiksem, siis on vajalik eelregistreerimine Facebookis ("Osalen") või meili teel Annaroheline.ee

Ürituse toimumist toetavad Tartu Linn ja Tartu Loodusmaja.