Elurikkusega laristamisest

15. september 2014

Ta lendab mesipuu poole

15. september 2014

Viime Eesti Rohelises Liikumises läbi arenguhüppe projekti

07. september 2014

Viimastel aastatel on organisatsiooni side oma liikmetega vähenenud ning väga suur osa liikmeid ei osale organisatsiooni töös, mistõttu oleme ette võtnud Eesti Rohelise Liikumise Arenguhüppe projekti. See seisneb organisatsiooni eesmärkide ja arenguvajaduste täpsemas sõnastamises, liikmete tihedamas/aktiivsemas kaasamises ERL-i igapäevatöösse ning avalikkuse tähelepanu suurendamises organisatsiooni tegemistele. Eelpool nimetatud tegevused on olulised organisatsiooni jätkusuutliku juhtimise korraldamiseks.

Oleme otsinud projekti eesmärkide elluviimiseks vabatahtlikke, kes abistavad vajalike  tegevuste elluviimisel. Esimese asjana korraldasime kevadel ERLi aastakonverentsi Roheline Foorum ning järgmisel päeval toimus arenguseminar, kus ühise mõttetöö ja ergutavate ülesannete tulemusel saime kirja ERLi hetkeolukorra – meie tugevused ja nõrkused kohalolijate silme läbi. Samal ajal läks käima liikmeandmebaasi korrastamise, mille käigus vabatahtlikud helistavad liikmeid läbi kontrollides nende andmeid ning edasist motivatsiooni organisatsiooni töös osaleda. Suvel on koostöös OÜ Greatoniga valminud Rohelise Liikumise uus koduleht.

Sügise eesmärgiks on läbi viia piirkondlikud arenguseminarid, kus oma liikmetele lähemale tulles loodame nende aktiivset osavõttu ja arvamusi Eesti Rohelise Liikumise tuleviku teemadel. Eesmärgiks on koostada organisatsiooni arengukava ning liikmete kaasamise tegevuskava.

Kohtumiseni arenguseminaridel!

 

Projekti elluviimist toetab rahaliselt Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Koduleht on uuenemisel

07. august 2014
 
Hakka vabatahtlikuks!uuri lähemalt »

Sündmused

21
Sep
Rohelise Tee Õhtu

Selle hooaja esimene Rohelise Tee Õhtu toimub pühapäeval 21. septembril kell 17:30 ökohostelis Looming (Kastani 38, 3. korrus, suur tuba).
 

24
Sep
Roheline Telk Teadlaste Öö Festivalil

Roheline Liikumine on Rohelise Telgiga väljas 24. septembril Teadlaste Öö Festivalil Tartus.

Projekti rahastab keskkonnainvesteeringute keskus.

Koostööpartnerid ja toetajad

  •  
  •